UAB "Draisa" Autorizuotas STIHL serviso dileris
e11ecc03-9f7b-4f81-8ce0-f85ee3438890

HT 133

Ypač galingi pjūviai su aukštapjove, pasižyminčia geriausiu galios ir svorio santykiu. Skirta sodininkystei bei profesionaliai medžių priežiūrai. Lengva, kompaktiška pavara su užsifiksuojančia veržle ant grandinės žvaigždutės dangtelio, 1/4 colio PM3 pjovimo grandinė, užtikrinanti maksimalią pjovimo galią, „4-MIX®“ variklis su supaprastinta užvedimo sistema. Dėka mažo svorio keturbriaunio teleskopinio koto yra labai ergonomiška ir tvirta, bendras ilgis 270 – 390 cm.

Versija Kaina
HT 133
799,00 € (su PVM)

Darbinis cilindro tūris cm³ 36,3
Galia kW/AG 1,4/1,9
Svoris kg 1) 7,2
Garso lygis dB(A) 2) 93
Triukšmo lygis dB(A) 2) 109
Vibracijų lygis, kairė m/s² 3) 3,6
Vibracijų lygis, dešinė m/s² 3) 4,3
Pjovimo grandinės žingsnis 1/4 " P
Rollomatic E, pjovimo juostos ilgis cm 30
Bendras ilgis cm 4) 270-390
 • 1) Be degalų, pjovimo juostos ir grandinės
 • 2) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2.5 dB (A)
 • 3) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2 m/s²
 • 4) Su pjovimo įranga

Standartinė įranga

 • STIHL 4-MIX®-variklis
  Jūs visada galite pasitikėti STIHL 4-Mix technologija, kai norite išlaikyti aukštus rezultatus. 4-Mix variklis, kuris naudoja tokį patį kuro mišinį kaip ir dvitakčiai varikliai, suteikia naudą atsisakant kompromiso su keturtakčio variklio savybėmis. STIHL 4-Mix technologija pasižymi greita akceleracija, didesne galia, padidintu sukimo momentu, mažesniu triukšmu, sumažintomis išmetamosiomis dujomis ir efektyviau suvartojamu kuro kiekiu.
 • Teleskopinis kotas
  Su praktišku teleskopiniu velenu, kurIo ilgį galima reguliuoti nuo 2,7 m iki 3,9 m, lengvai pasieksite šakas esančias 5 m aukštyje.
 • Šoninis grandinės įtempimas
  Patogus pjovimo grandinės įtempimo būdas saugiam ir paprastam grandinės įtempimui.
 • Beįrankis alyvos užpylimo kamštis
  Patentuotas kamštis alyvos užpylimui. Jį lengva atsukti ir užsukti be jokių papildomų įrankių.
 • Dekompresinis vožtuvas
  Dekompresinis vožtuvas leidžia nedideliam kiekiui slėgio išeiti iš cilindro, todėl mažiau jėgos reikia traukiant starterio virvę.
 • Antivibracinė sistema
  Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to STIHL gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.
 • Multifunkcinė valdymo rankena
  Lengvai ir patogiai valdoma nykščiu, vadinasi, niekada nereikia atitraukti rankų nuo rankenos.
 • Akiniai
  Svarbu akis apsaugoti nuo skrendančių dalelių ir UV spindulių. Tam prie įrenginio komplektuojami akiniai.
 • Rankinis kuro siurblys (Purger)
  Mažas kuro siurblys tiekia kurą į karbiuratorių vienu mygtuko paspaudimu. Tokiu būdu po ilgesnio mašinos išjungimo laiko sumažinamas pradinių smūgių skaičius.
 • Diržai
  Naudojant paprastą nešiojimo ar dvipetį diržus su paminkštinimais dirbama komfortabiliai, ypatingai atliekant ilgai trunkančius darbus.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.