UAB "Draisa" Autorizuotas STIHL serviso dileris
c9dedd9a-dfe7-4a60-8d10-1e2ea63741eb

Rollomatic E Mini 1/4"

Labai siaura pjovimo juosta. Skirta smulkių dantukų pjovimo grandinėms 3/8 colio „Picco Micro Mini 3“ arba 1/4 colio „Picco Micro 3“. Sumažėjęs svoris, didesnis pjovimo našumas.

Versija Kaina
Juosta pjovimo .¼" P 1.1 30 cm
26,00 € (su PVM)
Juosta pjovimo .¼" P 1.1 25 cm
25,00 € (su PVM)

Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.