UAB "Draisa" Autorizuotas STIHL serviso dileris
c6467b9e-bcc0-42ad-a57f-9a53c891d46e

Rapid Micro Special (RMS), 1/4" 1.3 mm

Speciali pjovimo grandinė medžio drožinėtojams ir medžių priežiūros specialistams

Puikiai tinka medžio drožėjams ir medžių priežiūrai. Nedidelė vibracija, labai geras pjovimo našumas. Dėl sutrumpintos viršutinės dantuko dalies nebereikia spausti smeigiant. Pasiekia žymiai didesnį smigimo greitį nei tradicinės 1/4 colio pjovimo grandinės.

Versija Kaina
Grandinė pjovimo .¼" 1.3 25 cm. 56 narelių.
13,80 € (su PVM)
Grandinė pjovimo .¼" 1.3 30 cm. 64 narelių
15,80 € (su PVM)

Varančiojo narelio storis 1,3mm/.050"
Varančiųjų narelių skaičius 56,64
Pjovimo grandinės žingsnis 6,35mm/1/4"
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.