UAB "Draisa" Autorizuotas STIHL serviso dileris
9d3d7369-a134-4a7b-a7b6-2c3d166a8e9d

MSE 250 C-Q

Galingiausias STIHL elektrinis grandininis pjūklas

Galingiausias STIHL grandininis pjūklas sudėtingiausiems statybos iš medžio darbams. 3/8 colių RS3 pjovimo grandinė užtikrina didelį pjovimo našumą, šoninis grandinės įtempimas, visiškai elektroninis variklio valdymas, švelni rankena maloniam darbui, grandinės stabdys „QuickStop Super“, šviesos diodų perkrovos indikatorius.

Versija Kaina
MSE 250 C-Q, pjovimo juostos ilgis 40 cm
529,00 € (su PVM)

Nominali įtampa V 230
Galia kW 2,5
Svoris kg 1) 5,7
Energijos sąnaudos kW 2,5
Garso lygis dB(A) 2) 94
Vibracijos lygis kairė/dešinė m/s² 3) 3,1/4,1
STIHL Oilomatic grandinės tipas Rapid Super (RS 3)
Pjovimo grandinės žingsnis 3/8 "
 • 1) Su pjovimo juosta ir grandine, be kabelio ir grandinės alyvos
 • 2) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2,5 dB(A)
 • 3) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2 m/s²

Standartinė įranga

 • Patogi valdymo rankena
  Juoda, minkšta galinė valdymo rankena pagaminta iš specialios medžiagos, kuri užtikrina saugų ir tvirtą sukibimą visose darbo vietose.
 • Lengvas užvedimas su srovės ribotuvu
  Srovės ribotuvas apsaugo elektros tinklą įjungimo metu. Taigi, jūs galite su pjūklu dirbti taip pat esant nedideliems įtampos svyravimams tinkle.
 • Permatomas tepimo alyvos bakas
  Dėl permatomo bako visada matysite alyvos lygį. Grandinių tepimo alyvą galite greitai ir patogiai supilti su STIHL grandinių tepimo alyvos įpylimo sistema.
 • Apsauga nuo perkrovos
  Puikus našumas neperkraunant: jeigu elektros variklis per daug įkaista, jį automatiškai išjungia raudonas perkrovos mygtukas. Po keleto akimirksnių variklis atvėsta ir vėl galima dirbti.
 • Beįrankis alyvos užpylimo kamštis
  Patentuotas kamštis alyvos užpylimui. Jį lengva atsukti ir užsukti be jokių papildomų įrankių.
 • Ematic grandinės tepimo sistema
  Priklausomai nuo pjovimo įrangos ir medienos rūšies, STIHL sistema „Ematic“ iki 50 % sumažina sunaudojamo grandinių alyvos kiekį, palyginti su įprastinėmis pjovimo juostomis be sistemos „Ematic“. Sistemą sudaro STIHL pjovimo juosta „Ematic“ arba „Ematic S“, STIHL pjovimo grandinė „Oilomatic“ ir kiekį reguliuojantis ir (arba) sumažintos galios alyvos siurblys. Grandinės alyva tikslingai ir be nuostolių patenka ten, kur reikia.
 • "QuickStop Super" grandinės stabdis (Q)
  "QuickStop Super" grandinės stabdis yra papildoma stabdymo sistemos dalis. Jis suveikia iš karto, kai dirbantysis patraukia ranką nuo galinės rankenos.
 • Šoninis grandinės įtempimas
  Įtempimo varžtą galima rasti pjūklo šone, varančiosios žvaigždutės dangtelyje. Nereikia liestis prie aštrios grandinės, kai norima ją įtempti.
 • Apsauga nuo perkrovimo
  Variklis išjungiamas prieš jam perkaistant, pvz. kai per stipriai spaudžiama arba užkertama juosta.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.