UAB "Draisa" Autorizuotas STIHL serviso dileris
8f78baa1-5358-4fb6-bc63-dc13f696ece7

Rapid Duro Speciali grandinė (RDR), 3/8“

Speciali pjovimo grandinė

Specialios paskirties grandinė, skirta sunkiausiems darbams, tinka naudoti gelbėjimo darbams ir kovojant su gaisrų padariniais (pvz. medienai su vinimis, jungiančioms konstrukcijoms ir šarvuotam stiklui pjauti). Grandinės dantys pilnai padengti atspariomis smūgiams kietmetalio plokštelėmis.

Versija Kaina
Grandinė pjovimo 36RDR .⅜'' 1.6 50 cm. 72 narelių
301,40 € (su PVM)

Varančiojo narelio storis 1,6mm/.063"
Varančiųjų narelių skaičius 72
Pjovimo grandinės žingsnis 9,32mm/3/8"
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.