UAB "Draisa" Autorizuotas STIHL serviso dileris
8d5ddde5-b886-42df-8cfb-361db17ca787

Lagaminas motoriniams pjūklams

Skirtas laikyti ir gabenti visus akumuliatorinius ir benzininius grandininius pjūklus, kurių pjovimo juostos ilgis mažesnis kaip 45 cm (išskyrus elektrinius grandininius pjūklus ir benzininius grandininius pjūklus MS 441, MS 441 C-M, MS 461, MS 661 C-M ir MS 880).

Versija Kaina
Lagaminas motoriniams pjūklams
51,00 € (su PVM)

Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.