UAB "Draisa" Autorizuotas STIHL serviso dileris
765c1a0b-34af-4a12-b656-1a3b7a47f1f8

Carving E, 1/4", 1,3 mm

Drožybai skirta pjovimo juosta

Speciali medžio drožėjams skirta pjovimo grandinė. Išsiskirianti maža vibracija, labai geromis pjovimo savybėmis, dėl sutrumpintos viršutinės dantuko dalies, smigimo metu nereikia spausti, pasiekiamas didesnis smigimo greitis nei dirbant įprastomis 1/4" pjovimo grandinėmis.

Versija Kaina
Juosta pjovimo 30 cm .1/4" 1.3 Carving
65,00 € (su PVM)

Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.