UAB "Draisa" Autorizuotas STIHL serviso dileris
60acdd78-53a2-497a-9f7f-2bc119a086c1

Picco Super 3 (PS3), 3/8" P 1.3 mm

Pirmoji pasaulyje 3/8 colio žemo profilio pjovimo grandinė. Dėl mažos postūmio jėgos ideali medžių priežiūrai. Puiki pjovimo pradžia, nedidelė atatranka, nedidelė vibracija, labai tylus veikimas, didelis pjovimo našumas, labai lygus pjūvio paviršius.

Versija Kaina
Grandinė pjovimo 63PS3 .⅜'' 1.3 40 cm. 55 narelių.
11,80 € (su PVM)

Varančiojo narelio storis 1,3mm/.050"
Varančiųjų narelių skaičius 55
Pjovimo grandinės žingsnis 9,32mm/3/8"P
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.