UAB "Draisa" Autorizuotas STIHL serviso dileris
5bffa779-a8f6-4eb8-bfde-51c807714e07

Carving E 1/4" P 1.1

Trijų dalių pjovimo juosta. Atsparus kieto lydinio juostos galas ir 30 cm ilgio pjovimo juosta. Medžio drožėjams ir profesionaliems medžių prižiūrėtojams. Puikiai tinka pjauti siauro spindulio pjovimo juostos galu. Praktiškai be atatrankos, lengva, ilgai naudojama. Atžymos ant pjovimo juostos leidžia nustatyti tikslią pjovimo juostos padėtį pjaunant.

Versija Kaina
Juosta pjovimo 30 cm 1/4" 1.1 Carving
65,00 € (su PVM)

Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.