UAB "Draisa" Autorizuotas STIHL serviso dileris
4fab9e04-61f3-4540-827b-0c0807b9b331

STIHL „USG“

Universalus galandimo prietaisas, skirtas visoms STIHL pjovimo grandinėms, pjovimo diskams ir gyvatvorių žirklių peiliams aštrinti. Kartu su pasukama atrama, skirta visoms STIHL pjovimo grandinėms „Oilomatic“ ir dviem specialios formos galandimo diskais. Tinka ir STIHL „Duro“ pjovimo grandinėms aštrinti.

Versija Kaina
Pasukama atrama, skirta gyvatvorių žirklių peiliams
145,00 € (su PVM)
Pasukama atrama, skirta FS diskinių pjūklų peiliams
60,00 € (su PVM)

Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.