UAB "Draisa" Autorizuotas STIHL serviso dileris
37812375-7d6a-4128-ab35-978aa05f669e

Laikiklis 1141 tinkantis STIHL lazeriui "Du viename"

MS 261, MS 271, MS 291, visiems modeliams, išskyrus VW (pjūklams su šildoma rankena).

Versija Kaina
Laikiklis 1141 STIHL lazeriui "Du viename"
2,38 € (su PVM)

 • Malkoms pjauti. Taupesnis „2-MIX“ variklis, ilgalaikė oro filtro sistema užtikrina ilgesnį filtro naudojimą, be įrankių atidaromas bako dangtelis paprastam ir saugiam degalų įpylimui, variklio gaubtą sudaro viena dalis, todėl galima greičiau atlikti techninę priežiūrą.
  549,00 €  Produkto informacija (su PVM)
 • Puikiai tinka malkoms pjauti. Taupesnis „2-MIX“ variklis, ilgalaikė oro filtro sistema užtikrina ilgesnį filtro naudojimą, be įrankių atidaromas bako dangtelis paprastam ir saugiam degalų įpylimui, .325 1,6" Rapid Micro pjovimo grandinė, užtikrinanti gerą darbo našumą.
  579,00 €  Produkto informacija (su PVM)
 • Labai lengvas, patogus ir galingas motorinis pjūklas profesionalams. Lyginant su ankstesniu modeliu, šis grandininis pjūklas pasižymi geresniu sukimo momentu ir traukos jėga. Į serijinę komplektaciją įeina: lengvai valomas HD2 filtras, alyvos kiekį reguliuojantis siurblys, amortizatorius iš nerūdijančio legiruoto plieno, nuo pametimo apsaugota veržlė ant varančiosios žvaigždutės dangčio ir vientisas viršutinis gaubtas su trimis greito fiksavimo varžtais. Su STIHL "2-MIX" varikliu iki 20 % mažesnės degalų sąnaudos ir iki 50 % mažiau išmetamųjų dujų, palyginti su tokios pačios galios STIHL dvitakčiais varikliais be "2-MIX" technologijos.
  649,00 €  Produkto informacija (su PVM)
 • Puikiai tinka darbams jaunuolynuose ir vidutinio brandumo miškuose. Standartinis modelis su „M‑Tronic” sistema, užtikrina optimalų variklio našumą. Lengvas paleidimas dėl paleidimo padėties ir naujos stabdymo mygtuko funkcijos, ilgalaikė oro filtravimo sistema su HD2 filtru, užtikrinančiu ilgesnius valymo intervalus. Užsifiksuojanti veržlė ant grandinės žvaigždutės dangtelio.
  669,00 €  Produkto informacija (su PVM)
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.