UAB "Draisa" Autorizuotas STIHL serviso dileris
2fd5e5c7-e511-47e1-ba62-d7e34909904a

Dildės laikiklis „Du viename“

Praktiškas įrankis greitam dantukų aštrinimui ir gylio ribotuvo žeminimui vienu judesiu. Puikiai tinka mėgėjams. Skirta 1/4 colio P, 3/8 colio P, .325 colio ir 3/8 colio pjovimo grandinėms, integruotas galandimo nuokrypio kompensavimas (tik STIHL).

Versija Kaina
3/8" P Ø 4,0 mm
26,00 € (su PVM)
.325" Ø 4,8 mm
26,00 € (su PVM)
3/8" Ø 5,2 mm
26,00 € (su PVM)

Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.