UAB "Draisa" Autorizuotas STIHL serviso dileris
2f2fe069-1ade-4a8b-a5ca-cb4be4aac7c6

Picco Super (PS), 3/8" P 1.3 mm

Ši grandinė pasižymi ženkliai didesnio pjovimo našumo nei kitos galimos įsigyti žemo profilio pjovimo grandinės su 1,3 mm varomuoju nareliu. Dar didesnės smigimo galios nei ⅜'' PS3 pjovimo grandinė. Tolygus veikimas pjaunant su 15% mažesne vibracija. Paperka nepriekaištinga pjovimo pradžia ir labai lygiu pjūvio paviršiumi. Labai didelis pjovimo našumas, todėl grandinė idealiai tinka profesionaliam naudojimui miškų ūkyje.

Versija Kaina
Grandinė pjovimo 63PS .⅜'' 1.3 35 cm. 50 narelių
10,70 € (su PVM)

Varančiojo narelio storis 1,3mm/.050"
Varančiųjų narelių skaičius 50
Pjovimo grandinės žingsnis 9,32mm/3/8"P
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.