UAB "Draisa" Autorizuotas STIHL serviso dileris

HB 445

Galingas ir tvirtas kultivatorius su priekine pavara

Idealiai tinka darbams siauresnėse teritorijose. Dėl kompaktiškos konstrukcijos kultivatorius HB 445 labai manevringas. Specialūs antivibraciniai elementai tausoja raumenis ir sanarius, leidžia ilgiau dirbti nepavargstant. Dėl įrangos ir priedų įrenginį galima lanksčiai naudoti ivairiomis naudojimo sąlygomis. Pavyzdžiui, darbinį plotį galima sumažinti nuo 45 cm iki 25 cm arba padidinti iki 60 cm.

Versija Kaina
HB 445
buvo 659,00 € 599,00 € (su PVM)
Akcija baigiasi 2018-12-31

Garantuotasis garso galios lygis LwA dB(A) 93
Triukšmo lygis, išmatuotas LpA dB(A) 79
Triukšmo lygio neapibrėžties koeficientas KpA dB(A) 2
Peilių diametras mm 300
Kultivavimo žvaigždžių skaičius (1+1) x 2
Svoris kg 40

Standartinė įranga

 • OHV variklis
  Briggs & Stratton keturtaktis variklis su viršutiniais vožtuvais dirba tyliai ir su dideliu galios efektyvumu.
 • Išardomos frezos
  Visi VIKING kultivatoriai turi išardomas frezas, kurios sudarytos iš tvirtų peilių.
 • Reguliuojamos rankenos
  Reguliuojamas pagal aukštį rankenas galima užfiksuoti skirtingomis pozicijomis pagal žmogaus ūgį. Taip pat jas galima perlenkti transportuojant arba sandėliuojant.
 • Atraminiai ratukai
  Atraminiai ratukai lengvam pervežimui. Darbo metu galima juos pakelti.
 • Gylio ribotuvas
  Patogiai nuo valdymo rankenos reguliuojamas gylio ribotuvas.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.