UAB "Draisa" Autorizuotas STIHL serviso dileris
0eff6298-7544-4e10-9cc7-05484bb193d8

MB 650 VE

Užvedimas ir manevravimas kaip automobiliu

Savaeigė benzininė vejapjovė VIKING MB 650 VE sukurta tam, kad patenkintų didžiausius reikalavimus. Ją patogu užvesti elektriniu užvedimo starteriu: tereikia paprasčiausiai pasukti raktą - kaip užvedant lengvąjį automobilį. "Vario" pavara leidžia tolygiai reguliuoti ratų pavaros greitį, naudojantis prie valdymo rankenos pritvirtinta svirtimi. Tad visada galėsite pasirinkti idealų tempą. Ilgaamžis korpusas iš aliuminio lydinio, pagamintas slegiant liejinį, su keičiamomis apsauginėmis juostelėmis ir pernešti skirta rankena priekyje. Galingas variklis su lengvosios paleisties funkcija. Turi alkūninio veleno apsaugą, pagal poreikius reguliuojamą 3 padėčių lanko formos rankeną. Žolės surinkimo dėžė, su žolės pripildymo matuokliu, pilnai užpildoma. Yra apsauga nuo dulkių. MB 650 VE varoma į priekį be jokių pastangų, kad greitai nupjautų vejas iki 2,000 m². Dėl specialaus dizaino žolės surinkimo dėžė užpildoma ypač efektyviai. Galima papildomai naudoti mulčiavimo priedą "Mulch-Kit" 650.

Versija Kaina
MB 650 VE
buvo 1.090,00 € 979,00 € (su PVM)
Akcija baigiasi 2018-12-30

Pavara "Vario"
Garantuotas garso galios lygis LwA dB(A) 96
Triukšmo lygis, išmatuotas LpA dB(A) 83
Vibracijos vertė (AHW) m/s² 5.34 / 2.14
Vejos plotas m² iki 2000
Pjovimo plotis cm 48
Triukšmo lygio neapibrėžties koeficientas KpA dB(A) 2
Pjovimo aukštis mm 30-85
Svoris kg 45
Žolės surinkimo dėžės tūris l 75

Standartinė įranga

 • Reguliuojamo aukščio rankena
  Rankena gali būti lengvai ir greitai pritaikoma įvairiam ūgiui išlaikant vejapjovės manevringumą ir stabilumą.
 • Sulenkiamos rankenos
  Dėl sulenkiamos rankenos VIKING vejapjoves yra lengva transportuoti ir patogu laikyti.
 • Aliuminis viršus
  Atsparus ir lengvas aliuminio liejinio korpusas sustiprintas su metalo intarpais ir apsauginėmis juostelėmis.
 • "ReadyStart"
  "ReadyStart" sumažina paleidimui reikalingą jėgą: vos vienas lengvas starterio laido truktelėjimas, ir variklis užsiveda.
 • Elektrinis starteris
  Galingas benzininis variklis užsiveda lengvai, pasukant raktą.
 • Savaeigės
  Priklausomai nuo modelio, VIKING savaeigės vejapjovės gali būti su vieno, trijų greičių arba kintama "Vario" pavara. Tik atlenkiame pavaros svirtį ir vejapjovė pradeda judėti. Idealu dideliems vejos plotams.
 • Vario pavara
  "Vario" pavara naudinga pjaunant veją tuomet, kai yra dideli plotai ar švelnios nuokalnės. Nustačius valdymo rankenėlę vejapjovė pradeda judėti.
 • Rankena nešimui
  Integruota priekinė rankena leidžia lengvai transportuoti įrenginį. Tuo pačiu ji tarnauja kaip apsauga nuo smūgių ir apsaugo korpusą nuo kitų kliūčių.
 • Keičiamos šoninės juostelės
  Šoninės juostelės apsaugo, kai judama šalia sienų ir kampų. Kai jos susidėvi, gali būti pakeistos kitomis.
 • Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas
  Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas: spyruokline rankena, esančia kairėje korpuso pusėje, galima tiksliai sureguliuoti pjovimo aukštį 7 padėtimis, o pasirinktas aukštis rodomas stebėjimo langelyje.
 • Lengvai važiuojantys ratai
  Dideli lengvai važiuojantys ratai su aukštos kokybės guoliais. Protektorius užtikrina geresnį sukibimą ir lengvą valymą.
 • Patogi žolės surinkimo dėžė
  Surinkimo dėžė gali būti užpildyta 100%, tai užtikrina optimizuota korpuso forma ir oro srauto judėjimas. Žolė, prieš ją nupjaunant, yra oro srauto pakeliama į viršų. Dviejų dalių surinkimo dėžė yra patogi, kai ją reikia ištuštinti.
 • Integruotas žolės lygio indikatorius.
  Visos VIKING vejapjovės žolės surinkimo dėžėje turi integruotą žolės lygio indikatorių, kuriam nusileidus - parodoma kada surinkimo dėžė yra pilna.
 • Peiliai su sparneliais
  Peiliai su sparneliais kartu su aerodinaminiu korpusu sukuria stiprų oro srautą, kuris pakelia žolę dar prieš ją nupjaunant.

Papildomai įsigyjama įranga

 • Mulčiavimo funkcija
  VIKING mulčiavimo rinkinyje yra mulčiavimo įdėklas ir peilis. Mulčiavimo įdėklas neleidžia žolei patekti į dėžę ir taip ji lieka dirvožemyje. Su mulčiavimo peiliu žolė susmulkinama kelis kartus ir į dirvožemį atgal grąžinamos maistinės medžiagos bei drėgmė.
 • Mulčiuojantis peilis
  Mulčiuojantis peilis nupjauna žolę, ją susmulkina į smulkius gabaliukus. Kai naudojama surinkimo dėžė, smulkiai nupjauta žolė surenkama į dėžę ją pilnai užpildant. Kai naudojamas mulčiavimo įdėklas susmulkinta žolė paliekama dirvožemyje.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.